630W11W1640-4NB
Numer produktu DigiKey
151-630W11W1640-4NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W11W1640-4NB
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630W11W1640-4NB Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C