630W11W1640-3N3
Numer produktu DigiKey
151-630W11W1640-3N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W11W1640-3N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 (10 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630W11W1640-3N3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A) - 11C1, 11W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C