630W11W1340-2N2
Numer produktu DigiKey
151-630W11W1340-2N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W11W1340-2N2
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W11W1340-2N2 Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C