630W11W1240-3N4
Numer produktu DigiKey
151-630W11W1240-3N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W11W1240-3N4
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W11W1240-3N4 Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C