630-M50-240-GN6
Numer produktu DigiKey
151-630-M50-240-GN6-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M50-240-GN6
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M50-240-GN6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C