630-M50-240-GN1
Numer produktu DigiKey
151-630-M50-240-GN1-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M50-240-GN1
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M50-240-GN1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C