630-M37-340-BN4
Numer produktu DigiKey
151-630-M37-340-BN4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M37-340-BN4
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M37-340-BN4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-55°C - 125°C