630-M37-240-BN6
Numer produktu DigiKey
151-630-M37-240-BN6-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M37-240-BN6
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630-M37-240-BN6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C