630-M25-240-LT4
Numer produktu DigiKey
151-630-M25-240-LT4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M25-240-LT4
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M25-240-LT4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Kolor
Niebieskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C