630-M25-240-GN3
Numer produktu DigiKey
151-630-M25-240-GN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M25-240-GN3
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M25-240-GN3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-55°C - 125°C