630-M15-240-WN5
Numer produktu DigiKey
151-630-M15-240-WN5-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-M15-240-WN5
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-M15-240-WN5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C