630-47W1250-2T5
Numer produktu DigiKey
151-630-47W1250-2T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-47W1250-2T5
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-47W1250-2T5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C