630-47W1240-4T4
Numer produktu DigiKey
151-630-47W1240-4T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-47W1240-4T4
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
47 (46 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-47W1240-4T4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C