630-47W1240-3TB
Numer produktu DigiKey
151-630-47W1240-3TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-47W1240-3TB
Opis
CONN D-SUB RCPT 47POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 (46 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630-47W1240-3TB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D) - 47W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C