630-43W2250-4T3
Numer produktu DigiKey
151-630-43W2250-4T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-43W2250-4T3
Opis
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-43W2250-4T3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C