630-43W2250-4T2
Numer produktu DigiKey
151-630-43W2250-4T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-43W2250-4T2
Opis
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-43W2250-4T2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C