630-43W2240-3ND
Numer produktu DigiKey
151-630-43W2240-3ND-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-43W2240-3ND
Opis
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
43 (41 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-43W2240-3ND Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C