630-43W2240-2T1
Numer produktu DigiKey
151-630-43W2240-2T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-43W2240-2T1
Opis
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
43 (41 + 2 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-43W2240-2T1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C