630-36W4640-2T1
Numer produktu DigiKey
151-630-36W4640-2T1-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-36W4640-2T1
Opis
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
36 (32 + 4 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-36W4640-2T1 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C