630-27W2640-3TD
Numer produktu DigiKey
151-630-27W2640-3TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-27W2640-3TD
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-27W2640-3TD Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C