630-27W2640-1TC
Numer produktu DigiKey
151-630-27W2640-1TC-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-27W2640-1TC
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-27W2640-1TC Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C