630-27W2240-7T3
Numer produktu DigiKey
151-630-27W2240-7T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-27W2240-7T3
Opis
CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
27 (25 + 2 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-27W2240-7T3 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C