630-25W3640-7NE
Numer produktu DigiKey
151-630-25W3640-7NE-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-25W3640-7NE
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 (22 + 3 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-25W3640-7NE Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C