630-25W3640-2N6
Numer produktu DigiKey
151-630-25W3640-2N6-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-25W3640-2N6
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-25W3640-2N6 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C