630-25W3250-2TA
Numer produktu DigiKey
151-630-25W3250-2TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-25W3250-2TA
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-25W3250-2TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C