630-24W7650-4TD
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7650-4TD-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7650-4TD
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-24W7650-4TD Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C