630-24W7650-3T5
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7650-3T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7650-3T5
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-24W7650-3T5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C