630-24W7650-2T6
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7650-2T6-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7650-2T6
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-24W7650-2T6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C