630-24W7650-2NC
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7650-2NC-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7650-2NC
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-24W7650-2NC Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C