630-24W7650-1N2
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7650-1N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7650-1N2
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-24W7650-1N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C