630-24W7640-5T4
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7640-5T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7640-5T4
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630-24W7640-5T4 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D) - 24W7
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne (brak w zestawie)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C