630-24W7240-2NA
Numer produktu DigiKey
151-630-24W7240-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-24W7240-2NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-24W7240-2NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C