630-21W4650-3NA
Numer produktu DigiKey
151-630-21W4650-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W4650-3NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-21W4650-3NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C