630-21W4240-5NA
Numer produktu DigiKey
151-630-21W4240-5NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W4240-5NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
21 (17 + 4 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-21W4240-5NA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 21WA4
Temperatura robocza
-55°C - 125°C