630-21W4240-1T3
Numer produktu DigiKey
151-630-21W4240-1T3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W4240-1T3
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
21 (17 + 4 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-21W4240-1T3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C) - 21WA4
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C