630-21W1650-3TB
Numer produktu DigiKey
151-630-21W1650-3TB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W1650-3TB
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-21W1650-3TB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C