630-21W1640-7TA
Numer produktu DigiKey
151-630-21W1640-7TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W1640-7TA
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-21W1640-7TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C