630-21W1640-4TE
Numer produktu DigiKey
151-630-21W1640-4TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W1640-4TE
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630-21W1640-4TE Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 21W1
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnałowe i zasilające
Temperatura robocza
-55°C - 125°C