630-21W1240-7N2
Numer produktu DigiKey
151-630-21W1240-7N2-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-21W1240-7N2
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 (20 + 1 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
630-21W1240-7N2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
125V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczne tworzywo poliestrowe
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 21W1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C