630-17W5650-3N4
Numer produktu DigiKey
151-630-17W5650-3N4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-17W5650-3N4
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-17W5650-3N4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C