630-17W2640-7TA
Numer produktu DigiKey
151-630-17W2640-7TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-17W2640-7TA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
17 (15 + 2 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630-17W2640-7TA Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C