630-17W2640-3NB
Numer produktu DigiKey
151-630-17W2640-3NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-17W2640-3NB
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-17W2640-3NB Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C