630-13W3650-4NB | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 151-630-13W3650-4NB-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 630-13W3650-4NB |
Opis | CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 630-13W3650-4NB Modele |
Kategoria | Materiał obudowy, wykończenie Stal, niklowana |
Prod. | Wykończenie styku Złoto |
Seria | Grubość wykończenia styku 30,0µin (0,76µm) |
Opakowanie Taca | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Status części Aktywny | Prąd znamionowy (A) 5A, 40A |
Styl złącza | Rozstaw osadzeń 0,370" (9,40mm) |
Typ złącza Gniazdo, gniazda żeńskie | Funkcje Blokada płytki, wsporniki mocujące |
Liczba pozycji | Napięcie znamionowe 125V |
Liczba rzędów 2 | Kolor Czarne |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Termoplastyczne tworzywo poliestrowe |
Rozmiar obudowy, układ złącza 3 (DB, B) - 13C3, 13W3 | Materiał styku Stop miedzi |
Typ styku Sygnałowe i zasilające | Temperatura robocza -55°C - 125°C |