630-13W3640-7T2
Numer produktu DigiKey
151-630-13W3640-7T2-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-13W3640-7T2
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-13W3640-7T2 Modele
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C