630-11W1640-1TE
Numer produktu DigiKey
151-630-11W1640-1TE-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-11W1640-1TE
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-11W1640-1TE Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C