630-11W1250-4T5
Numer produktu DigiKey
151-630-11W1250-4T5-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-11W1250-4T5
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-11W1250-4T5 Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C