630-11W1250-2T4
Numer produktu DigiKey
151-630-11W1250-2T4-ND
Producent
Numer produktu producenta
630-11W1250-2T4
Opis
CONN D-SUB RCPT 11POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630-11W1250-2T4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C