629W21W1640-4N3
Numer produktu DigiKey
151-629W21W1640-4N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W21W1640-4N3
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629W21W1640-4N3 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C