629W21W1640-2NA
Numer produktu DigiKey
151-629W21W1640-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W21W1640-2NA
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629W21W1640-2NA Modele
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C