629W21W1240-1NB
Numer produktu DigiKey
151-629W21W1240-1NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
629W21W1240-1NB
Opis
CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
629W21W1240-1NB Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 10A
Funkcje
Blokada płytki, filtr, wcięcia uziemiające, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C